Özer Sigorta Aracılık Hizmetleri Trabzon

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası günlük yaşantımızda her an başımıza gelebilecek kazalara karşı maddi güvence sağlayan bir koruma aracıdır.

Ferdi kaza sigortası, kaza olarak değerlendirilebilecek her türlü aksilik için güvence sağlar. Trafik kazası, merdivenden yuvarlanma, çukura düşme gibi pek çok farklı kazada geçerli olan ferdi kaza sigortaları; yaralanma, kısmi maluliyet, tam maluliyet ve vefat durumlarında sigortalı ya da yakınlarına poliçedeki sınırlar dâhilinde ödeme yapar.

Ferdi kaza sigortası ile kaza sonucu vefat, kaza sonucu tam maluliyet ve kaza sonucu gündelik hastane tazminat teminatlarını satın alabilirsiniz.

Hayat Sigortası ile Ferdi Kaza Sigortası Arasında Ne Fark Vardır?

Hayat sigortalarındaki vefat teminatı her türlü ölümü teminat almasına rağmen ferdi kaza sigortalarında vefat teminatı yalnızca kaza sonucu vefat riskini teminat altına almaktadır.

Ferdi Kaza Sigortasını Nasıl Yaptırabilirim?

Ferdi kaza sigortanızı web sitemizin ferdi kaza sigortası teklif al bölümünden form doldurarak veya gerekli bilgilerinizi kurumsal WhatsApp telefonumuza (0532 681 95 82) göndermek suretiyle yaptırabilirsiniz.

Sohbeti aç
Sigorta Hakkında Yardım İster misiniz ?
Özer Sigorta 7/24 WhatsApp Hattı
Merhaba,
FERDİ KAZA ile ilgili bilgi almak ister misiniz?