Özer Sigorta Aracılık Hizmetleri Trabzon

Konut

Konut Sigortası

Konut Sigortası; yangın, sel, deprem, hırsızlık gibi olası risklere ve kazalara karşı hem evinizi hem de eşyalarınızı teminat altına alan bir sigorta poliçesidir. Konut Sigortası, konutunuzun ve eşyalarınızın uğrayabileceği zararları telafi etme imkanı verir. Ayrıca Konut Sigortası yaptırarak Zorunlu Deprem Sigortası limitlerinin üzerinde kalan hasarları da teminat altına alabilir, geleceğe daha güvenli bakabilirsiniz.

Konut Sigortasının Avantajları Nelerdir?

  • Konut Sigortası ile hem konutunuzu hem de sizin için maddi ve manevi değere sahip olan varlıklarınızı güvence altına alabilirsiniz.
  • Konut Sigortası ile doğal afetler ya da kazaların neden olduğu hasarları giderebilir, kayıplarınızı telafi edebilir ve risklerinizi doğru yönetebilirsiniz.
  • Konut Sigortasının sunduğu asistans hizmetler ile klima ve kombi bakımından yararlanabilir; çilingir, elektrik ve cam işleri gibi hizmetlere ulaşmak için destek alabilirsiniz.
  • Ayrıca konut içinde ya da konut dışında karşılaşabileceğiniz acil sağlık sorunlarında ambulans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konut Sigortasını Nasıl Yaptırabilirim?

Konut  sigortanızı  web  sitemizin   konut sigortası teklif al    bölümünden    form doldurarak    veya    gerekli   bilgilerinizi kurumsal     WhatsApp    telefonumuza          (0532 681 95 82)  göndermek  suretiyle yaptırabilirsiniz.

Sohbeti aç
Sigorta Hakkında Yardım İster misiniz ?
Özer Sigorta 7/24 WhatsApp Hattı
Merhaba,
KONUT ile ilgili bilgi almak ister misiniz?