Özer Sigorta Aracılık Hizmetleri Trabzon

Trafik

Trafik Sigortası

Trafik Sigortasının Avantajları Nelerdir?

Trafik Sigortası, aracınız ile yapacağınız bir kaza durumunda diğer araçlara ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz hasarları güvence altına alan, tüm araç sahiplerinin zorunlu olarak yaptırması gereken bir sigorta poliçesidir. 

  • Yaptırılması yasal olarak zorunlu olan Trafik Sigortası bir sorumluluk sigortasıdır ve kaza yaşanması durumunda, suçlu taraf olmanız durumunda bile teminat kapsamındaki maddi hasarları ve üçüncü şahıslarda oluşan maddi hasarları karşılar.
  • Kaza sonucu oluşan sakatlıklar ve vefat durumu da Trafik Sigortası teminatı kapsamındadır.

Trafik Sigortasında Teminatlar Nelerdir?

Maddi Tazminat

Araç Başına ve Kaza Başına Maddi teminat olarak sunulmaktadır. Kaza sırasında karşı tarafın aracına, üçüncü kişilerin maddi varlıklarına ya da kamu mallarına zarar verilmesi durumunda hasar masrafları poliçede yazılı limitler dahilinde güvence altına alınmaktadır.

Sağlık Giderleri

Araç Başına ve Kaza Başına Maddi teminat olarak sunulmaktadır. Kaza sonucunda karşı tarafın bedensel zarar görmesi durumunda tedavi giderlerinin karşılanmasıdır. Sağlık tedavi giderleri ve kişinin çalışma gücünün azalması sonucu ortaya çıkan zararlar bu teminat kapsamındır.

Sakatlanma ve Ölüm

Kişi Başına ve Kaza Başına olmak üzere Trafik kazası sonucu karşı taraftın ya da üçüncü kişilerin sakatlanması veya vefatı durumunda karşı tarafa tazminat verilmesidir.

Trafik Poliçemi Nasıl Yaptırabilirim?

Trafik sigortanızı web sitemizin trafik sigortası teklif al bölümünden gerekli araç bilgilerinizi göndermek suretiyle veya ruhsat görüntüsünü kurumsal WhatsApp telefonumuza (0532 681 95 82) göndererek yaptırabilirsiniz.

Sohbeti aç
Sigorta Hakkında Yardım İster misiniz ?
Özer Sigorta 7/24 WhatsApp Hattı
Merhaba,
TRAFİK ile ilgili bilgi almak ister misiniz?