Özer Sigorta Aracılık Hizmetleri Trabzon

Kasko

Kasko Sigortası

Araçlarınızla yolculuk yaptığınız esnada öngörülmeyen birçok risk bulunmaktadır. Kasko Sigortası ile aracınızı çarpma, çarpışma, yanma, çalınma ve doğal afetler vb. birçok riske karşı teminat altına alabilirsiniz. Aynı zamanda Kasko Sigortamızın sunduğu çeşitli ayrıcalıklarla yolculuklarınızı güvenle sürdürebilirsiniz.

Kasko Sigortasının Avantajları Nelerdir?

  • Kaza sonucu sigortalı araçta oluşan hasarlar bu poliçe kapsamında ücretsiz yaptırabilir ve kendinizi birçok masraftan koruyabilirsiniz.
  • Trafik Sigortası limitlerinin yetersiz kaldığı durumlarda üçüncü şahıslara verilen zararları teminat altına alabilirsiniz.
  • Kasko Sigortası sahipleri, hasar veya arıza sonucu yolda kalmaları durumunda; Çekici, Kurtarma, Profesyonel Sürücü gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirler.
  • Sigortalı araçlarda oluşan mini hasarlar, bu poliçe kapsamında ücretsiz olarak yaptırılabilir.
  • Sigortalı aracın serviste onarım gördüğü süre zarfında sigortalılarımız ücretsiz olarak ikame araç (yedek araç) temin edebilirler ve araçları onarılana kadar yolculuklarını güvenle sürdürebilirler.
  • Acil Sağlık Hizmetleri teminatı ile kaza sonucu oluşabilecek yaralanma, vefat gibi can güvenliğiyle ilgili durumlarda kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kasko Sigortasını Nasıl Yaptırabilirim?

Kasko sigortanızı web sitemizin kasko sigortası teklif al bölümünden gerekli araç bilgilerinizi göndermek suretiyle veya ruhsat görüntüsünü kurumsal WhatsApp telefonumuza (0532 681 95 82) göndererek yaptırabilirsiniz.

Sohbeti aç
Sigorta Hakkında Yardım İster misiniz ?
Özer Sigorta 7/24 WhatsApp Hattı
Merhaba,
KASKO ile ilgili bilgi almak ister misiniz?