Özer Sigorta Aracılık Hizmetleri Trabzon

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Özer Sigorta Kimdir ?

Özer Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, Hasan Özer Grup şirketlerine bağlı oto bayi acentesi olarak 1997 yılında Trabzon’da kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda sadece Aksigorta acentesi olarak Mitsubishi marka ticari araçların sigorta ihtiyaçlarını karşılamakta idi.

İlerleyen yıllarda grup şirketlerine diğer birçok binek, ticari ve ağır vasıta araç bayiliklerinin de eklenmesi ile acenteliği yapılan markalar da çeşitlenmiştir. Özer Sigorta kurulduğu yıllardan bugüne kadar büyüyerek oto bayi dışında da araç yanında diğer sigorta branşların da hizmet verebilen genel bir sigorta şirketi olarak yoluna devam etmiştir.

Grup şirketlerinden Hasan Özer ve Ort. Kol. Şti. altında 2021 yılında faaliyetine başlayan parcavs.com sitesinin resmi sponsoru olmuştur. Parça sitesinden gelen sigorta müşterilerine yapılan teşvik indirimini finanse etmektedir.

2024 yılında Nöbetçi Sigortacılığı da faaliyetlerine ekleyen Özer Sigorta artık mesai saatleri sonrasında da acil zorunlu trafik sigortası hizmeti vermektedir. Günün her saati trafik sigortası bulunmayan araçların acil sigorta ihtiyaçlarını dakikalar içinde hızlı teklif programı ile sorgulatıp, müşteri onayı sonrası poliçeleştirebilmektedir.

Hızlı teklif programı ile kısa sürede şirket kurumsal WhatsApp hattına (0532 681 9582) ulaşan talepler dakikalar içinde fiyatlanıp teklif olarak gönderilebilmektedir. 

Özer Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, bugün itibariyle Aksigorta, Allianz Sigorta, Hepiyi Sigorta, Doğa Sigorta, Corpus Sigorta ve Mobil Assistance acentelikleri ile trafik, yangın ve sağlık sigorta branşların da hizmet vermeye devam etmektedir.

Hikayemiz

Özer Sigorta Kuruluşu

Sohbeti aç
Sigorta Hakkında Yardım İster misiniz ?
Özer Sigorta 7/24 WhatsApp Hattı
Merhaba,
HAKKIMIZDA ile ilgili bilgi almak ister misiniz?